Z myślą o klientach przemysłowych

 

Tworzymy portfolio produktów i usług, odpowiadających na specjalne potrzeby naszych klientów z sektora przemysłowego. Pracujemy nad rozwiązaniami, które pozwolą zaoszczędzić czas, dobrać najlepsze produkty, wyeliminować przestoje i zredukować koszty. Zobacz, co możemy Ci zaoferować.TCO - analiza kosztów

 

Chcesz usprawnić pracę w swojej firmie? Firmom brakuje wiedzy o dostępnych mozliwościach i potencjalnych obszarach redukcji kosztów oraz narzędzi do diagnozy aktualnej sytuacji kosztowej. Solar stworzył dla swoich klientów bezkosztowy program obsługi, który obowiązuje w trakcie trwania umowy. Głównym celem jest zabezpieczenie stanów magazynowych z gwarancją wypracowania oszczędności. Pomagamy zredukować wydatki z tym związane o 15% - 30% w okresie od roku do 3 lat. Z pomocą Solar możesz też zaoszczędzić czas swoich pracowników. Przy optymalizacji działań - nawet do 40 godzin miesięcznie.

 

Solar 24/7 - awaryjne wywoływanie

 

Umożliwiamy klientowi dostarczenie lub odbiór osobisty towaru 24h na dobę, 7 razy w tygodniu. Faktyczny stan dostępności klient sprawdza online, w sklepie internetowym Solar, co daje mu nieograniczony dostęp do naszych magazynów. Klient może skorzystać z usługi również w święta i dni wolne od pracy. Każdorazowe wywołanie jest możliwe tylko w przypadku dostępności towaru.

 

Zmieniamy wyzwanie w zwycięstwo

 

Zarządzanie projektami z indywidualnie dopasowanymi usługami owocuje zwiększeniem produktywności. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz drobnej pomocy, czy chcesz, żebyśmy przejęli pełną kontrolę - jesteśmy Twoim partnerem.

Magazyny serwisowe i konsygnacyjne

 

Magazynowanie części zamiennych to obciążenie logistyczne i kosztowe, które wiąże się z wysokim ryzykiem. Mamy na to sposób - możemy udostępnić Ci naszą przestrzeń magazynową.

 

Ekspresowe dostawy z zagranicy

W kraju nie ma produktu, który jest Ci pilnie potrzebny? Zależy Ci na czasie? Sprowadzimy go dla Ciebie w ciągu 24-72 godzin. Musisz tylko zdecydować jak szybko ma się u Ciebie znaleźć.


Wykorzystaj nasze globalne doświadczenia dla swojego biznesu

 

Awaryjne dostawy ekspresowe

Na terenie kraju - dostawa już do 10 godzin od zamówienia produktów

 

 

Webshop 

Dajemy Ci możliwość prostego i szybkiego zamawiania przez internet. Nasz sklep online oferuje ponad 15 000 produktów od starannie wyselekcjonowanych dostawców. Masz pełen podgląd dostępności produktów i możesz śledzić status zamówień. Klienci, którzy podiadają konto na solar.pl mogą dodatkowo korzystać z ofert i promocji niedostępnych w sklepach stacjonarnych. 

 

 

 

Solar Insight - Monitoruj, analizuj, działaj

Rozpoczyna się od monitorowania i śledzenia przepływu energii do każdego elementu instalacji pochłaniającego energię elektryczną. Każde urządzenie ma profil energetyczny, a czujniki są w stanie zrozumieć wzorce działania, wskazać nieefektywne punkty i poprawić wadliwe systemy. Czujniki mogą też w czasie rzeczywistym wychwytywać nieprawidłowości i wysyłać komunikaty o błędach - zapobiegając uszkodzeniom maszyn i przestojom.