Regeneracja częsci. Chcemy wraz z naszymi partnerami rozwijać się w sposób odpowiedzialny. Mając na uwadze dobro środowiska postanowiliśmy przedłużyć, życie niektórych sprzedawanych przez nas komponentów.

Fabryczna regeneracja części maszyn

Regeneracja komponentów odbywa się w specjalnie do tego celu przystosowanym zakładzie. Każda część przed przejściem kompleksowej naprawy jest dokładnie sprawdzana w celu kalkulacji opłacalności regeneracji. Naprawiony komponent ma dokładnie te same właściwości co nowa część i może być dalej użytkowana. Wszystkie regenerowane części objęte są roczną gwarancja.

Oszczędzaj dzięki regeneracji części czas i pieniądze

Decydując się na regeneracje części, można zaoszczędzić do 70% wartości nowego komponentów zachowując jego parametry. W przypadku niektórych komponentów czas oczekiwania na regeneracje jest krótszy, niż czas oczekiwania na nową część zwłaszcza w przypadku komponentów do trochę starszych maszyn. Regeneracja części maszyn oznacza dla Twojej firmy szybszy powrót do działania, zachowanie ciągłości produkcji i zminimalizowanie wydatków. Solar Polska oferuje skuteczne rozwiązania MRO, zapewniając szybką i sprawną regenerację części. Prowadzimy także magazyn zregenerowanych części zamiennych – dzięki temu nie musisz czekać na naprawę elementu, a daną część wysyłamy do Ciebie od razu.

Szybka wymiana = krótsze przerwy w produkcji

Awaria i konieczność wymiany danej części w maszynie wiąże się z wieloma kosztami. Do oczywistych kosztów należy cena nowej części i naprawy urządzenia. Należy jednak pamiętać, że to nie jedyne wydatki, jakie czekają Twoje przedsiębiorstwo. Często awarii ulegają części, które zostały wycofane z produkcji, a ich dostępność w sprzedaży jest ograniczona. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest regeneracja części maszyn. Decydując się na regenerację części, realnie zmniejszamy koszt pozyskania danego elementu. W przypadku awarii elementu maszyny, który nie jest już produkowany, warto wspomnieć o czasie, który Twoi pracownicy poświęcą na poszukiwanie nowej części. Decydując się na regenerację części przez Solar Polska, nie musisz tracić czasu na szukanie części, czekać aż pojawi się w ofercie. Jeżeli regenerowany komponent jest w „magazynie regeneracyjnym”, istnieje możliwość szybkiej wymiany komponentu wysłanego na już zregenerowany.

Formularz kontaktowy

Napisz, w czym możemy Ci pomóc. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie
NIP:

Imię i Nazwisko
(osoba odbierająca towar):
Adres e-mail:
Telefon:
Temat:
Treść:
Załącznik:
Dodaj załącznik

Bezpieczeństwo

Każda zregenerowana część przechodzi rygorystyczne testy przeprowadzane za pomocą specjalistycznej aparatury. Szczegółowa kontrola jakości daje pewność, że zregenerowana część jest bezpieczna i jej właściwości nie rożnią się od fabrycznie nowej.

Jak przebiega regeneracja części maszyn w Solar Polska?

Jak często awarii ulega część maszyny, która nie jest już produkowana. Problem ten dotyczy starszych, lecz wciąż użytkowanych urządzeń, stanowiących wyposażenie parku maszynowego. Korzystając ze wsparcia Solar Polska w zakresie regeneracji części maszyn, w momencie awarii kontaktujesz się z nami, a my zabieramy od Ciebie daną część (pokrywamy koszty transportu). Następnie nasi specjaliści przeprowadzają ekspertyzę, podczas której oceniany jest stan danego elementu i opłacalność przeprowadzenia regeneracji części. O wyniku ekspertyzy informujemy Cię i w zależności od Twojej decyzji przeprowadzamy regenerację części lub odsyłamy ją do Ciebie. Jeżeli dana część nie zostanie jednak zregenerowana możemy zaoferować Ci odkupienie jej, lub przekazać do utylizacji.

Dowiedz się jakie inne rozwiązania dla przemysłu przygotowaliśmy i poznaj bliżej Solar Industry.

 

Kontakt z Solar

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub wysyłając maila na adres tpi@solar.pl 

Wysyłka

Wysyłasz do nas uszkodzony komponent

Wycena

Dokonujemy wyceny naprawy części. Po jej akceptacji cześć jest regenerowana. Jeżeli posiadamy na magazynie już zregenerowana część proponujemy szybką naprawę

Odesłanie

Zregenerowany komponent odsyłamy na wskazany adres

Formularz kontaktowy

Napisz, w czym możemy Ci pomóc. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie
NIP:

Imię i Nazwisko
(osoba odbierająca towar):
Adres e-mail:
Telefon:
Temat:
Treść:
Załącznik:
Dodaj załącznik