Fabryczna regeneracja

Regeneracja komponentów odbywa się w specjalnie do tego celu przystosowanym do tego celu zakładzie. Każda część przed przejściem kompleksowej naprawy jest dokładnie sprawdzana w celu kalkulacji opłacalności regeneracji. Naprawiony komponent ma dokładnie te same właściwości co nowa część i może być dalej użytkowana. Wszystkie regenerowane części objęte są roczną gwarancja.

Duże oszczędności

Decydując się na regeneracje części można zaoszczędzić do 70% wartości nowego komponentów zachowując jego parametry. W przypadku niektórych komponentów czas oczekiwania na regeneracje jest krótszy, niż czas oczekiwania na nową część zwłaszcza w przypadku komponentów do trochę starszych maszyn.

Szybka wymiana

Jeżeli regenerowany komponent jest w „magazynie regeneracyjnym” istnieje możliwość szybkiej wymiany komponentu wysłanego na już zregenerowany.Bezpieczeństwo

Każda zregenerowana część przechodzi rygorystyczne testy przeprowadzane za pomocą specjalistycznej aparatury. Szczegółowa kontrola jakości daje pewność, że zregenerowana część jest bezpieczna i nie rożni się od fabrycznie nowej.

 

Kontakt z Solar

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub wysyłając maila na adres tpi@solar.pl 

Wysyłka

Wysyłasz do nas uszkodzony komponent

Wycena

Dokonujemy wyceny naprawy części. Po jej akceptacji cześć jest regenerowana. Jeżeli posiadamy na magazynie już zregenerowana część proponujemy szybką naprawę

Odesłanie

Zregenerowany komponen odsyłamy na wskazany adres

Contact form

Contact us through our contact form. We will try to help you and answer your every question.
Tax-Exempt Number:

First name / Surname:
E-mail address:
Phone:
Subject:
Content:
Attachment:
Add attachment