Zmniejszenie liczby dostawców

Tail Spend Management pozwoli Ci zredukować ilość zamówień dzięki konsolidacji małych dostawców w jednego strategicznego partnera. Przejmując Twoje zamówienia, zarządzanie zapasami i koordynacje dostaw pomożemy Ci zaoszczędzić czas poświęcony na obsługę zamówień. Dzięki temu uwolnisz swój kapitał, a zdobyty w ten sposób czas możesz przeznaczyć na ekspansje na rynku.

Asortyment grupy C

Konsolidacja dostawców ma kluczowe znaczenie w przypadku produktów grupy C, czyli produktów drobnych, często o niewielkiej cenie ale niezbędnych. W przypadku tego typu asortymentu koszt obsługi i procesów często przekracza 20 procent wartości zamówienia.

Większy wybór

Konkretne oszczędności można uzyskać, zastępując części zakupów produktami alternatywnymi o tej samej lub wyższej jakości. Wynika to z silnej pozycji rynkowej Solar w Europie Północnej, która zapewnia korzystne relacje umowne z producentami. Sam możesz zdecydować, czy chcesz kontynuować współpracę z istniejącymi podwykonawcami.Wyniki końcowe

80 procent portfela dostawców stanowi zazwyczaj tylko 20 procent całkowitych kosztów zakupów firmy. Im więcej dostawców, z którymi współpracujesz tym większa koszty ponosisz. Są to wydatki w postaci, obsługi umowy, zamówień i fakturowania. W prosty sposób możesz osiągnąć duże oszczędności poprzez konsolidację dostawców, a zasoby działu zakupów można skoncentrować na tworzeniu nowej wartości.

 

Konkretne oszczędnosci

Współpraca z naszymi obecnymi klientami wykazuje oszczędności sięgające 25 procent.

Ograniczenia formalności

Przejmujemy od Ciebie obowiązek wykonywania codziennych operacji związanych z danym zakupem. Zapewniamy przejrzystość zakupów, które dzięki temu mogą być realizowane w sposób optymalny i zgodny z wymaganiami.

Oszczędność czasu

Wyręczamy Cię w czasochłonnych pracach związanych z ustalaniem cen, dostępności itp. Pozwoli Ci to ograniczyć czas poświęcany na obsługę codziennych operacji. Dzięki temu możesz skupić się na swoich głównych zadaniach.

Optymalizacja operacyjna

Zajmiemy się komunikacją z dostawcami oraz wykonamy wszystkie procesy finansowe.

Rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

Produkcja i utrzymanie

Strategiczna konsolidacja zakupów dostosowana jest do rodzaju, wielkości firmy i działu zaopatrzenia. Posiadamy doświadczenie w Tail Spend Management zarówno w zakresie zakupu komponentów wchodzących w skład produktów firmy, jak i komponentów wykorzystywanych w eksploatacji i konserwacji linii produkcyjnej.

Profesjonalne zarządzanie zapasami

Ty decydujesz, czy podwykonawcy powinni kontynuować dostawy bezpośrednio do Twoich zakładów produkcyjnych, czy też Solar powinien zarządzać zapasami danych produktów, aby uzyskać krótszy czas dostawy i maksymalne bezpieczeństwo dostaw.

Większy wybór

Konkretne oszczędności można uzyskać, zastępując części zakupów produktami alternatywnymi o tej samej lub wyższej jakości. Wynika to z silnej pozycji rynkowej Solar w Europie Północnej, która zapewnia korzystne relacje umowne z producentami. Sam możesz zdecydować, czy chcesz kontynuować współpracę z istniejącymi podwykonawcami.

Contact form

Contact us through our contact form. We will try to help you and answer your every question.
Tax-Exempt Number:

First name / Surname:
E-mail address:
Phone:
Subject:
Content:
Attachment:
Add attachment