Login

to add product to basket

Chcesz poprawić swoją produktywność w dziale zakupów?

Dzięki Tail Spend Management konsolidujemy zakupy dostawców niestrategicznych zmniejszając ich liczbę oraz standaryzujemy warunki i procedury zakupowe.

Czy efektywnie wykorzystujesz swój dział zakupów?

Dział zakupów jest strategicznym elementem podnoszącym ogólną konkurencyjność firmy. Wykorzystując efektywnie jego zasoby zwiększysz konkurencyjność firmy, poprawisz wyniki finansowe oraz zmniejszasz presję na dział handlowy.

„Gdybyśmy nie mieli Solar, potrzebowalibyśmy przynajmniej jednego dodatkowego etatowego pracownika do obsługi zakupów, a to byłoby o wiele bardziej skomplikowane i prawdopodobnie również mniej niezawodne."

ANDERS LIEBST, KIEROWNIK ZAKUPÓW GRUPOWYCH, NILPETER”

UWOLNIJ DO

12%

Kapitału obrotowego

Podejście TCO uwolniło kapitał, który w innym przypadku byłby zablokowany w magazynach klientów.

OBETNIJ O

15%

Wydatki

Lepsza kontrola zużycia materiałów ogranicza niepotrzebne wydatki

PODNIEŚ DO

97%

Bezpieczeństwo i terminowość dostaw

Przejrzyste warunki współpracy i gwarancja dostępności zapewniają dostawy produktów wtedy, gdy ich potrzebujesz

TAŃSZA O

30%

Administracja

Skróć czas poświęcony na zamawianie, fakturowanie i obsługę zakupów.

Dynamiczne magazynowanie oszczędza czas

Solar i SCA Ortviken wspólnie ustaliły zakres asortymentowy oraz poziomy min/max. Gdy system sygnalizuje potrzebę uzupełnienia stanów, zamówienie zostaje automatycznie umieszczone w systemie i wyeksportowane do dostawcy. Towary docierają do magazynu i umieszczone w odpowiednim miejscu.

Kto jest ekspertem od kosztów w twojej firmie?

Aby mieć kontrolę nad każdym aspektem kosztów działania Twojej firmy, trzeba mieć kogoś, kto ma szeroki ogląd na wszystkie procesy i związane z nimi koszty.

Konsolidacja dostawców ułatwia życie

Współpraca z wieloma różnymi dostawcami może być zarówno kosztowna jak i niewymierna. Współpraca z wieloma różnymi dostawcami może być zarówno kosztowna jak i niewymierna. Duński producent maszyn drukarskich Nilpeter doskonale o tym wie. Poprzez konsolidację dużej części swoich zakupów z jednym partnerem od zaopatrzenia obniżył koszty obsługi i uwolnił znaczne zasoby.

SCADA International A/S wzmacnia konkurencyjność dzięki KITBOX

SCADA International A/S zwiększa efektywność zakupów, produkcji i księgowości dzięki usłudze Solar's Kitbox. Zyski są tak duże, że firma jest w stanie odłożyć na później zatrudnienie dodatkowych pracowników, wyjaśnia dyrektor operacyjny Jens Vanting Bagger.

Bezkosztowy program oszczędnościowy - Solar TCO

Porozmawiajmy o kosztach związanych z działaniem Twojej firmy. Czy wiesz czym jest Total Cost Ownership? To całkowita suma wszystkich kosztów związanych z pozyskaniem, instalowaniem, eksploatacją, a także utylizacją aktywów w firmie w danym okresie. Total Cost Ownership (TCO) uwzględnia zarówno koszty bezpośrednie, jak i pośrednie - czyli koszty, jakie ponosi przedsiębiorca w wyniku przestojów, a także działań innych użytkowników. Wskaźnik TCO pozwala na obserwację i ocenę aktualnych wydatków firmy, a także prognozowanie kosztów, jakie przedsiębiorstwo będzie musiało ponieść w przyszłości. A teraz porozmawiajmy o oszczędnościach w Twojej firmie. Czy wiesz, że istnieje wiele rozwiązań, których wdrożenie jest proste, a które pozwolą Ci zmniejszyć wydatki? Wiele firm nie jest świadoma możliwości redukcji kosztów, a także narzędzi do diagnozowania aktualnej sytuacji finansowej. W Solar Polska mamy na to rozwiązanie - program Solar TCO. To bezkosztowy program oszczędnościowy, w ramach którego wraz z klientem opracowujemy strategię oszczędnościową. Pomożemy Ci zmniejszyć koszty związane z dostawami, magazynowaniem produktów, a także obsługą zamówień. Razem jesteśmy silniejsi!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, wypełnij formularz kontaktowy. Nasz handlowiec skontaktuje się z Tobą w celu umówienia spotkania.

Contact form

Contact us through our contact form. We will try to help you and answer your every question.
Tax-Exempt Number:

First name / Surname:
E-mail address:
Phone:
Topic:
Content:
Attachment:
Add attachment