Wierzymy w nasze rozwiązania

Grupa Solar to jedna z wiodących europejskich firm zajmujących się kompleksową obsługą w zakresie zaopatrzenia i usług z zakresu instalacji elektrycznych, oświetlenia, automatyki, wentylacji, techniki grzewczej i sanitarnej oraz odnawialnych źródeł energii. Firma koncentruje się na produktach i rozwiązaniach optymalizujących działalność biznesową swoich klientów.


Grupa Solar posiada spółki w 5 krajach i zatrudnia ponad 3000 pracowników w Europie Północnej. Współpracuje na poziomie profesjonalnym z instalatorami oraz firmami produkcyjnymi z wielu branż przemysłowych. W ofercie Solar Polska można znaleźć takie produkty i cyfrowe rozwiązania, które pozwalają klientom w codziennej działalności poprawić swoją efektywność i produktywność.


Solar Polska działa na lokalnym rynku od ponad 20 lat, obsługując klientów z 17 oddziałów lub bezpośrednio z Centrum Dystrybucyjnego w Łodzi. Oprócz produktów, oferuje również kompleksową obsługę w zakresie audytu, doboru i projektowania instalacji z zakresu automatyki, oświetlenia, mikroinstalacji fotowoltaicznych, stacji ładowania samochodów elektrycznych. Firma obecnie współpracuje z 500 firmami na terenie Polski w sektorze utrzymania ruchu, dostarczając im potrzebne komponenty do pracy zakładów.


Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku w zakresie optymalizacji kosztów za energię elektryczną, firma Solar Polska poszerzyła swoją ofertę o kompleksową obsługę klientów w zakresie projektowania oraz budowy instalacji fotowoltaicznych, także tych o mocy większej niż 50kwp.


W procesach związanych z doborem, projektowaniem, wsparciem przy pozyskaniu finansowania, budową, odbiorami, energetyzacją, a także późniejszym utrzymaniem i serwisowaniem instalacji Grupę Solar wspiera firma Solsafe, która posiada długoletnie doświadczenie w budowie farm w Europie i w Polsce. W swoim portfolio posiadają ponad 200 MW zbudowanych za granicą oraz kilkadziesiąt megawatów zbudowanych na terenie Polski.


Oferowane komponenty to produkty o najwyższej jakości oferowane w przystępnej cenie:

  • moduły PV należące do grupy producentów TOP10 z listy Bloomberg TIER1;
  • falowniki tworzące zespół producentów TOP3 w skali światowej pod względem zainstalowanej mocy w farmach;
  • stacje transformatorowe wiodących europejskich producentów.

Uzupełnieniem oferty, pod kątem optymalizacji kosztów związanych z zużyciem energii, są pompy ciepła. W tym roku Grupa Solar stała się oficjalnym dystrybutorem pomp ciepła Panasonic. Oprócz sprzedaży produktowej zespół obsługuje klientów w zakresie: audytu, doboru, dostawy i montażu. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami w zakresie odnawialnych źródeł energii, możesz skontaktować się z nami przez stronę internetową solar.pl lub zostaw nam swoje dane teleadresowe w poniższym formularzu, a my skontaktujemy się z Tobą. 

Formularz kontaktowy

Napisz, w czym możemy Ci pomóc. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie
NIP:

Imię i Nazwisko
(osoba odbierająca towar):
Adres e-mail:
Telefon:
Temat:
Treść:
Załącznik:
Dodaj załącznik