Automat vendingowy - materiał dostępny 24/7. Automat vendingowy to narzędzie do zarządzania zapasami, które zapewnia zwiększoną kontrolę, niższe koszty towarów, zoptymalizowaną pracę i mniejsze ryzyko przestojów. Maszyna może pomieścić wszystko, od narzędzi, baterii, części zamiennych, sprzętu ochronnego aż po środki chemiczne.

Pełna kontrola nad magazynowaniem, zużyciem i zarządzaniem komponentami

Automat sprzedający zapewnia przejrzystość w zakresie zużycia materiałów. Minimalizuje czas poświęcony na zamawianie towaru, jego przyjęcie, fakturowanie i logistykę wewnętrzną.

Podstawą tego rozwiązania jest dostępność i łatwość obsługi.

Automat jest prosty w obsłudze i można go dostosować do indywidualnych potrzeb. Uruchomienie i wdrożenie maszyny jest łatwe i przejrzyste dzięki fachowemu wsparciu technicznemu.

Korzystanie z automatu sprzedającego zapewnia natychmiastowy wgląd w koszty, zużycie, zapasy i odpady. Zmień swoje działanie z reaktywnego na proaktywne!

Chcesz wiedzieć więcej?

Pomożemy Ci, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak korzystanie z automatu może zoptymalizować Twoją działalność.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać niezobowiązującą rozmowę. Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
Proste rozwiązanie. Zaawansowane przechowywanie!

Automaty vendingowe to opłacalne i elastyczne rozwiązanie do optymalizacji procesów zarządzania zapasami i logistyki. Automaty są wynajmowane na okres od 3 do 5 lat co oznacza, że nie musisz wiązać własnego kapitału i martwić się kosztami administracji.

Jesteśmy Twoim partnerem w z zaopatrzeniu i usługach. Decydując się na wynajem automatu vendingowego nie musisz martwić się jego zaopatrzeniem. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my przez cały okres wynajmu zadbamy, by w szufladach maszyny vendingowej znajdowały się określone przez Ciebie produkty. Zapewniamy kompleksowe wsparcie, dlatego nie musisz martwić się także o faktury, składanie zamówień i pozostałe formalności. To duża oszczędność czasu i zasobów, które możesz wykorzystać w efektywny sposób dla rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty wynajmu maszyny vendingowej.

Maszyny sprzedające można łatwo zintegrować z istniejącymi rozwiązaniami programowymi lub dostarczyć jako rozwiązanie działające w chmurze. Nasze unikalne oprogramowanie zapewnia pełną identyfikację wszystkich transakcji. Dodatkowo wewnątrz automatu można zainstalować stacje ładowania do przechowywanych elektronarzędzi tak aby były zawsze gotowe do użycia.

Zmniejsz o

30-40%

czas poświęcony na zakup, fakturowanie i obsługę

Aż do

50%

Mniejsza wartość zapasów

Obniż o 

25-40%

Zużycie materiałów 

Dostępność

24/7

Automaty vendingowe zapewniają dostęp do produktów, części zamiennych i najważniejszych komponentów

Korzystanie z automatów vendingowych oferuje takie korzyści, jak:

Wydajniejsze zarządzanie czasem

 • Towar jest zawsze dostępny
 • To co potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz
 • Zmniejszone ryzyko niepotrzebnych przestojów
 • Skrócony czas poświęcony na logistykę wewnętrzną
 • Prostszy dzień pracy zarówno pod względem operacyjnym, jak i administracyjnym

Mniejsze koszty

 • Zapewnia pełny przegląd zużycia i powstawania odpadów
 • Optymalizuje zapasy w oparciu o faktyczne wykorzystanie dzięki automatycznym systemom przepływu aż do ponownego zamówienia za pomocą maszyny vendingowej
 • Zapewnia ścieżkę audytu wydanych towarów
 • Niższe koszty zapasów

Sprawne zarządzanie zapasami

 • Pełna kontrola dostępu do produktów i typu użytkownika
 • Wydajniejsza praca dzięki ładowaniu elektronarzędzi podczas przechowywania w maszynie
 • Przyjazny interfejs łatwy w użyciu
 • Zapewnia lepsze zarządzanie zapasami

Zaczynaj!

Proces wdrożenia automatu vendingowego rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb użytkownika. Do czego powinien być używany? Co jest celem? Na tej podstawie przygotujemy rozwiązanie, które implementuje wynik analizy. Drogie narzędzia, materiały eksploatacyjne, sprzęt BHP, części zamienne, akumulatory, artykuły chemiczne, czy opcje ładowania przechowywanych elektronarzędzi to obszary, w których można wykorzystać maszynę. Wspólnie uzgadniamy rodzaj maszyny, jej lokalizację, zawartość, rozwiązanie do uzupełniania towarów i dostęp do niej. Na przeprowadzenie analizy potrzeb  średnio potrzebujemy od 1 do 2 tygodni, natomiast sam montaż trwa od 1 do 2 dni plus faktyczny czas dostawy.

Czego potrzebujemy od Ciebie:
• Lokalizacja, numer i system
• Lista produktów
• Dane dotyczące zużycia

Zapewniamy sprawny i profesjonalny proces poprzez:
• Konfigurację poszczególnych elementów
• Dostosowanie maszyny
• Nawigację związaną z wyborem i dostępem czytnika kart
• Instalację i szkolenie
• Uzupełnianie zapasów

Formularz kontaktowy

Napisz, w czym możemy Ci pomóc. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie
NIP:

Imię i Nazwisko
(osoba odbierająca towar):
Adres e-mail:
Telefon:
Temat:
Treść:
Załącznik:
Dodaj załącznik

Automat vendingowy Level 28!

Najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb!

Automat Jest konfigurowany zgodnie z oczekiwaniami Klienta:
- Dostarczany z panelem dotykowym i czytnikiem kart
- Możliwość wykorzystania firmowej karty pracowniczej
- Odpowiedni do artykułów MRO (mały rozmiar, wysoka wartość)
- Ponad 29 różnych rozmiarów szuflad
- 26 rzędów z maksymalnie 104 lokalizacje
- Maksymalnie 1248 przegród
- Możliwa jest rekonfiguracja szufladySzafka na wszystkie potrzeby

Różne sekcje mają różne drzwiczki szafek. Do wyboru ze szkłem lub bez, z oświetleniem lub bez. Istnieje również możliwość wyboru szafek z opcjami ładowania. Jest to bardzo przydatne z doświadczenia, jeśli wynajmujesz lub udostępniasz elektronarzędzia.

Dostosuj sekcję

Wybierz odpowiednią szufladę do swoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wielu małych przegródek, czy kilku dużych. Do wyboru jest niezliczona ilość kombinacji. Wspólnie znajdziemy podział, który najbardziej Ci odpowiada.

Dostęp kontrolowany przez użytkownika

Automaty sprzedające są miejscem bezpiecznego przechowywania sprzętu. Maszyny są wyposażone zarówno w panel dotykowy, jak i czytnik kart. Rozwiązanie to umożliwia zarządzanie dostępem użytkowników i uzyskanie ścieżki audytu w odniesieniu do zachowań użytkowników.

Automat vendingowy na wynajem – gospodarka narzędziowa na najwyższym poziomie

Solar Industry łączy w sobie najlepsze rozwiązania dla przemysłu. Nasz bezkosztowy program oszczędnościowy TCO pozwoli zoptymalizować wydatki w Twojej firmie, a dzięki naszemu projektowi regeneracji części maszyn zminimalizujesz koszty i zapobiegniesz przestojom w produkcji. Automat vendingowy to kolejna innowacyjna propozycja, której celem jest poprawa zarządzania częściami zamiennymi i komponentami w Twojej firmie. Oferujemy automaty vendingowe na wynajem zatem nie musisz wybierać pomiędzy tym innowacyjnym rozwiązaniem, a innymi ważnymi wydatkami w przedsiębiorstwie. Dla nas najważniejsze są potrzeby Twojej firmy, dlatego zamawiając automat vendingowy opowiedz nam, czego dokładnie potrzebujesz, na czym Ci zależy, a my przygotujemy go dla Ciebie.

Dzięki maszynie vendingowej możesz jeszcze lepiej zarządzać komponentami, narzędziami czy produktami BHP. To ogromne wsparcie i usprawnienie intralogistyki – pracownicy nie są zależni od innych działów, a Ty masz pełną kontrolę nad przepływem wydawanych produktów. To nowoczesne rozwiązanie z zakresu Przemysłu 4.0, które zapewni ciągłość produkcji – na podstawie pobrań aktualizowana i optymalizowana jest lista potrzebnych produktów, a następnie generowane jest zamówienie. Do komponentów w maszynie vendingowej mają dostęp uprawnieni do tego pracownicy (kod lub karta dostępu), którzy nie muszą czekać na wydanie potrzebnych im produktów.