Zakupy On-line Jesteśmy otwarci 24/7

Witamy w łatwiejszym codziennym życiu! W sklepie internetowym Solar można łatwo zamówić towary i uzyskać przegląd bieżących i poprzednich zamówień. Nasz sklep internetowy: jest zbudowany wokół inteligentnej funkcji wyszukiwania z inteligentnymi filtrami, dzięki czemu możesz szybko znaleźć to, czego szukasz. daje wiele opcji filtrowania wyników wyszukiwania lub wybranej kategorii produktów. umożliwia spersonalizowane listy ulubionych, które ułatwiają i przyspieszają zamawianie i zmianę kolejności wszystkich ulubionych produktów. oferuje wiele informacji technicznych, które ułatwiają lepsze rozeznanie się w produktach.

Koncepcje Solar

Stworzyliśmy 6 koncepcji produktowych. W każdej z nich znajdziesz, za wyjątkiem produktów znajdziesz usługi powiązane z każdą kategorią np. projektowanie oświetlenia, instalacji fotowoltaicznych czy instalacji pomp ciepła.

Integracja EDI

Zintegruj się! Ile faktur i potwierdzeń zamówień otrzymujesz e-mailem? Czy poświęcasz dużo czasu na skanowanie, zarządzanie i wysyłanie takich dokumentów? Pomożemy Ci stać się bardziej cyfrowym i wydajnym. Oferujemy połączenie Twojego systemu z naszym za pomocą EDI.

Wydajność i bezpieczeństwo

Dzięki EDI uzyskujesz wydajną wymianę danych, która zapewnia większe bezpieczeństwo i minimalizuje ryzyko błędów. Proste zamawianie i fakturowanie dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu dla Twojego systemu informatycznego lub zakupowego, upraszczasz wszystkie etapy procesu zakupowego, usuwając jednocześnie szereg potencjalnych źródeł błędów. .

Projektowanie oświetlenia

Zwiększ portfolio swoich Klientów! Nasz dział projektów może być do Twojej dyspozycji. W Solar od wielu lat sprzedajemy gotowe rozwiązania z zakresu oświetlenia. Specjalizujemy się zarówno w projektowaniu od podstaw jak i modernizacji oświetlenia w supermarketach, halach produkcyjnych, biurach, budynkach użyteczności publicznej, stadionach i wszędzie tam gdzie światło pełni ważną rolę. Za wyjątkiem projektu i doboru opraw przygotujemy kalkulację zwrotu inwestycji w modernizację oświetlenia u Twojego klienta.

Projektowanie instalacji fotowoltiacznych 

Twoi Klienci nie mogę się rozwijać, bo brakuje im zasobów lub specjalistycznej wiedzy. Skorzystaj z naszej usługi doboru i projektowania instalacji fotowoltaicznych. Nasi Klienci segmentu elektroinstalacyjnego już od dawna mogli korzystać z usługi projektowania PV. Od teraz jest ona również, dostępna dla naszych Klientów z segmentu podhurtu. Nie musisz być specjalistą w dziedzinie fotowoltaiki, aby zaproponować swojemu klientowi najlepsze rozwiązanie. Wystarczy, że wypełni on krótki arkusz audytowy, a my na jago podstawie zaoferujemy najlepsze rozwiązanie. Dowiedz się więcej

Dostarczamy produkty elektryczne bezpośrednio do Ciebie!

Wielu naszych klientów ma napięty harmonogram pracy, w którym czas jest najcenniejszą rzeczą. Po co więc jeździć niepotrzebnie, aby odebrać brakujące części zamienne lub kable? W dużych miastach pogarsza to brak miejsc parkingowych i czasochłonne korki. Ten czas z pewnością można lepiej wykorzystać, zwłaszcza jeśli brakuje niezbędnej kadry a ceny paliwa szybują. Od teraz możesz zamówić wszystkie produkty, których potrzebujesz, korzystając z naszej usługi dostawy Fastbox. W wybranych lokalizacjach możemy dostarczyć do Ciebie towar już w 3h bez konieczności wychodzenia z miejsca pracy. To oszczędność czasu i uniknięcie frustracji w korkach.

Zadania transportowe - Dostarczamy na czas

Oferujemy kilka rodzajów usług dostawy, gdy kupujesz u nas towary. Potrzebujesz transportu specjalnego, dostawę nocną lub dostawę dźwigiem?  Pomożemy Ci dostarczyć to, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz.

Kliknij i odbierz


Możesz zamówić swoje towary online w sklepie internetowym Solar lub telefonicznie, a my upewnimy się, że Twoje towary są gotowe do odbioru w lokalnym centrum obsługi klienta. Zobacz wszystkie nasze centra obsługi klienta tutaj.

INTELIGENTNE ZAOPATRZENIE | KANBAN

Zmniejsz zapasy, zwiększ bezpieczeństwo dostaw i zmniejsz liczbę zamówień dzięki rozwiązanie Kanban firmy Solar. Oszczędzaj czas i pieniądze Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży elektrycznej, hydraulicznej czy przemysłowej, Smart Supply | Kanban to rozwiązanie do przechowywania danych dla Ciebie.  Otrzymujesz magazyn szyty na miarę z dużym przeglądem, szybkim ponownym zamawianiem i automatycznym uzupełnianiem. Czy wspominaliśmy, że możesz zaoszczędzić czas i pieniądze? Rozwiązanie można założyć w kontenerze, w warsztacie, samochodzie serwisowym, w szafie lub tam, gdzie wskazane jest utworzenie magazynu na towar.

Formularz kontaktowy

Napisz, w czym możemy Ci pomóc. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie
NIP:

Imię i Nazwisko
(osoba odbierająca towar):
Adres e-mail:
Telefon:
Temat:
Treść:
Załącznik:
Dodaj załącznik