Komunikacja i bezpieczeństwo

Dysponujemy produktami i rozwiązaniami dla każdego - od wielkich instalacji, przez sieci miejskie i niestandardowe rozwiązania dla domu, po sprzęt antenowy i telekomunikacyjny. W zakresie nadzoru video, alarmów antywłamaniowych, pożarowych i systemów kontroli dostępu, posiadamy sprzęt, akcesoria i zaplecze techniczne, których potrzebujesz.

Systemy zabezpieczeń i teletechnika - wzajemnie przenikające się branże

Dysponujemy produktami i rozwiązaniami dla każdego - od wielkich instalacji, przez sieci miejskie i rozwiązania dla domu, po sprzęt antenowy i telekomunikacyjny. W zakresie nadzoru video, alarmów antywłamaniowych, pożarowych i systemów kontroli dostępu, posiadamy sprzęt, akcesoria i zaplecze techniczne, których potrzebujesz.

Nasze oddziały

Zapraszamy do nas. Posiadamy 17 oddziałów w całej Polsce. Znajdziesz tam opiekunów handlowych, którzy służą pomocą i wiedzą. W placówkach możesz też odebrać towar zamówiony w e-sklepie.

Inteligentne rozwiązania dla Twojego biznesu

Smart moving

Solar znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Nasz system koordynacji dostaw jest przystosowany do obsługi szerokiej gamy indywidualnych rozwiązań w zakresie dystrybucji i przepływu materiałów.

Smart handling

Jesteśmy przygotowani do obsługi każdego rodzaju specjalnego pakowania, oznakowania i wymagań prefabrykacji.

Smart inventory

Pomagamy optymalizować łańcuch dostaw i redukować koszty. Możemy też pomóc skonsolidować portfolio dostawców, ułatwiając Ci prowadzenie działalności.