Stycznik mocy 3P AC-3/150A/75kW 1NO+1NC Uc=380V/50-60Hz +dioda tłumiąca - zaciski skrzynkowe śrubowe LC1D150Q7
product photo
Kod producenta: LC1D150Q7
EAN: 3389110477658
Jednostka miary:szt
Stawka VAT:23%
Min. ilość zamówienia :1 szt
Kod Intrastat:85364900
Kod Solar: 3805279
Kraj pochodzenia:CZE
Dodano do koszyka. Ilość w koszyku:
Informacja Stycznik mocy TeSys D AC3 150A 3P 1NO 1NC cewka 380VAC
Atrybuty ETIM
Szybkie wyszukiwanie:
search icon
Liczba styków głównych zwiernych: 3
Liczba styków pomocniczych zwiernych: 1
Liczba styków pomocniczych rozwiernych: 1
Rodzaj napięcia sterowania: AC
Rodzaj podłączenia styków głównych: Połączenie śrubowe
Wersja modułowa: Nie
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V: 200 A
Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V: 150 A
Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V: 75 kW
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz: 380 ~ 380 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz: 380 ~ 380 V
Liczba styków głównych rozwiernych: 0
Napięcie pracy dla AC 50 Hz: 440 ~ 440 V
Napięcie pracy dla AC 60 Hz: 440 ~ 440 V
Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V: 50 A
Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V: 22 kW
Szerokość: 120 mm
Wysokość: 158 mm
Głębokość: 136 mm