Najczęściej używane produkty w codziennej pracy instalatora. Niskie ceny. Wysoka jakość. Pełna dostępność.

Trzy powody, dla których warto wybrać Solar Plus

Niższe ceny katalogowe niż podobne towary wiodących producentów

Taka sama lub lepsza jakość, co produkty podobnych marek

Zawsze dostępne w magazynie, dostawa  Fastbox lub w ciągu 1 dnia

Ty stawiasz wymagania – My znajdujemy rozwiązanie

Potrzebujesz najlepszych produktów. W najlepszej cenie. Muszą być dostarczone na czas. Potrzebujesz wielu produktów, ale niewielu dostawców.

To może być wyzwanie. Na szczęście mamy rozwiązanie.

Solar Plus obejmuje większość produktów, których używasz w codziennej pracy. Wysoka jakość, niska cena katalogowa i pełna dostępność. 

Unikaj kompromisów. Tak dla siebie, jak i dla swoich klientów.

Solar nie jest producentem produktów, ale w Solar wybraliśmy szereg produktów od uznanych producentów, które spełniają nasze surowe wymagania dotyczące jakości Solar Plus.Chcesz wiedzieć więcej o Solar Plus?

Jeśli masz pytania dotyczące produktów, dostawy lub zamówienia, zawsze możesz skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta. Możesz również skontaktować się z lokalnym oddziałem Solar, który udzieli Ci dalszej pomocy.

Nowoczesny osprzęt elektroinstalacyjny w zasięgu ręki

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, co jest najważniejsze w codziennej pracy elektroinstalatora. To wysoka jakość produktów, dostępność niezbędnych komponentów i czas, jaki należy poświęcić na ich zdobycie. Pracując nad koncepcją Solar Plus chcieliśmy stworzyć katalog, w którym każdy elektroinstalator znajdzie produkty potrzebne podczas codziennej pracy – niezależnie od tego, czy wykonujesz montaż instalacji w budownictwie mieszkaniowym, czy też w budownictwie przemysłowym.

Komponenty i materiały elektroinstalacyjne – wysoka jakość w korzystnej cenie!

Kompletując ofertę dla elektroinstalatorów wzięliśmy pod uwagę specyfikę tej branży, a także wszelkie istotne aspekty. Dlatego w asortymencie Solar Plus znajdziesz wysokiej jakości osprzęt elektroinstalacyjny, który nie zawiedzie Cię podczas codziennej pracy. Bez względu na rozmiar inwestycji, w pracy elektroinstalatora kluczową rolę odgrywa wysoka jakość elementów używanych do montażu instalacji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każdy element instalacji będzie równie trwały i niezawodny. W ofercie Solar Plus znajdziesz wysokiej klasy osprzęt elektroinstalacyjny oraz narzędzia, który najczęściej wykorzystywany jest przy montażu instalacji. Zadbaliśmy o szeroki wybór komponentów wiodących producentów, a także produktów marek, których jakość jest równie wysoka, przy jednocześnie niższej cenie.

Najczęściej używane komponenty sprawdzonej jakości dostępne od ręki

Doskonale wiemy, jak cenny w pracy elektroinstalatorów jest czas. Niestety wiemy także, że często, zamiast wykorzystywać go na realizowanie inwestycji, instalatorzy muszą spędzać go na poszukiwaniu potrzebnych komponentów i osprzętu elektroinstalacyjnego. Stworzyliśmy Solar Plus właśnie po to, byś mógł zapomnieć o brakach magazynowych i poszukiwania niezbędnych elementów u dostawców. Decydując się na artykuły z Solar Plus, masz pewność, że niemal wszystkie wybrane produkty posiadamy aktualnie w magazynie. A jeśli jest taka potrzeba, możemy Ci je dostarczyć nawet w tym samym dniu na wskazany adres w ramach usługi Fastbox.

Wszystkie potrzebne produkty dla instalatorów, wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie są dostępne w czasie rzeczywistym z możliwością dostawy do 4 godzin – Solar Plus jest tym, czego potrzebujesz w pracy!