Katalog Solar Netto

Niskie ceny na szeroką gamę produktów oświetleniowych LED z koncepcji Solar Netto.Solar Netto do codziennych potrzeb?

Pracujemy tak, aby ułatwić Ci życie jako Klientowi. Uważamy, że powinieneś być w stanie kupić najbardziej popularne produkty w odpowiednich, konkurencyjnych cenach netto. Jeśli nie potrzebujesz dodatkowych funkcji lub kilku różnych barw światła, a design produktu nie decyduje o wyborze, Solar Netto jest właściwym rozwiązaniem.

Jeśli nie potrzebujesz dodatkowych funkcji lub kilku różnych barw światła, a design produktu nie decyduje o wyborze, Solar Netto jest właściwym rozwiązaniem.

Korzyści z Solar Netto

- Popularne, podstawowe produkty oświetleniowe
- Konkurencyjne ceny
- Łatwa dostępność dzięki dostawom z dnia na dzień

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.

Oświetlenie z uwzględnieniem środowiska

Wiemy, co oznacza nowoczesne oświetlenie dla ludzi, środowiska i portfela. I nie mówimy tu tylko o bardziej komfortowym otoczeniu, w którym możemy żyć, ani o oszczędnościach osiąganych dzięki nowoczesnemu oświetleniu LED. Mówimy również o trosce o środowisko, ponieważ technologia LED jest bardzo energooszczędna i zapewnia dużo światła w stosunku do zużywanej energii elektrycznej. Dzięki niższemu zużyciu energii możemy ograniczyć nie tylko wydatki, ale również zmniejszyć negatywny wpływ na nasze środowisko.

Sklep internetowy Solar, otwarty 24/7

Oferujemy kilka różnych sposobów współpracy z nami. Szczególnie polecamy naszą platformę internetową, dzięki której łatwo możesz robić zakupy oraz składać zapytania ofertowe. W naszym sklepie internetowym masz dostęp do wyszukiwarki, informacji o produktach, promocjach oraz innych wartościowych treści.

Dostawy na czas i na miejsce

To, że otrzymasz towar, który potrzebujesz we właściwym czasie i we właściwym miejscu, jest oczywiste. Ty decydujesz o odpowiednim czasie - mamy duży wybór opcji dostawy, niezależnie od tego, czy potrzebujesz części na już czy za kilka dni! Nasi pracownicy z centrum dystrybucji oraz biura obsługi klienta dołożą wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Contact form

Contact us through our contact form. We will try to help you and answer your every question.
Tax-Exempt Number:

First name / Surname:
E-mail address:
Phone:
Subject:
Content:
Attachment:
Add attachment