Solar Industry – produkty i usługi dla przemysłu dużego i małego

Ciągle przestoje w produkcji? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na szukanie odpowiedniego asortymentu? W Solar Industry znajdziesz produkty, których potrzebujesz do poprawnego funkcjonowania, czy modernizacji linii produkcyjnej. Mając na uwadze jak cenny jest Twój czas, w koncepcji Industry znajdziesz części wiodących producentów. Pozwól zaopiekować się nam Twoimi zamówieniami i nie trać więcej czasu na żmudne szukanie podzespołów. 

TCO- bezkosztowy program oszczędnościowy


Zmniejsz koszty i czas poświęcony na zakup produktów C.

Regeneracja częsci

Bezpieczeństwo maszyn

W Solar znajdziesz duży wybór produktów z zakresu bezpieczeństwa maszyn. W naszym magazynie mamy komponenty od szerokiego portfolia dostawców. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować terminowe dużej ilości produktów.Co  wnosi współpraca z Solar Polska oparta na Programie Oszczędnościowym TCO?

Podejście dotyczy aktywnych i pro-aktywnych działań ze strony Solar Polska ukierunkowanych na wypracowanie oszczędności finansowych oraz wsparcie w poprawie efektywności/produktywności pracy dla naszych klientów. To zbiór zaplanowanych i uporządkowanych procesów pozwalający skutecznie badać i wskazywać potencjalne obszary, w których można wypracować oszczędności. Dotyczą one następujących procesów: zakupowych, magazynowych, logistycznych i księgowych. Program eliminuje zbędne koszty administracyjne, zapewnia lepszą przejrzystość, elastyczność i kontrolę nad swoimi kosztami.

Contact form

Contact us through our contact form. We will try to help you and answer your every question.
Tax-Exempt Number:

First name / Surname:
E-mail address:
Phone:
Subject:
Content:
Attachment:
Add attachment