Fotowoltaika

Folie grzewcze IR

Ładowarki do pojazdów elektrycznych

Projektowanie instalacji fotowoltaicznych

Pompy ciepła


Solar Green – wszystko czego potrzebujesz do zielonej transformacji!

Solar Green to koncepcja stworzona w dbałości o najnowsze trendy i kierunki działania pozwalająca wspierać „zieloną transformację”. Wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, korzystająca ze wsparcia i wiedzy gromadzonej przez grupę Solar pozwala w sposób rzeczywisty i profesjonalny wspierać każde działanie naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów i usług niezbędnych dla skutecznego działania na rynku w branży OZE. Rozwijając swoje kompetencje i jednocześnie dzieląc się wiedzą z naszymi klientami możemy, wspólnie realizować nawet najbardziej wymagające projekty.


Solar green wsparcie specjalistów

Niezależnie od tego, czy chcesz dokupić pojedynczą część do instalacji PV, czy szukasz kompletnego nowego rozwiązania, oferujemy Ci naszą wiedzę na temat produktów, systemów i przepisów. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży energii odnawialnej i efektywności energetycznej pozwala nam pomóc w każdym konkretnym wyzwaniu, z którym możesz się zmierzyć, umożliwiając przystępowanie do projektów bez konieczności rozbudowywania Twojego zespołu.
solar green zawiera wszelką potrzebną wiedzę i produkty z zakresu fotowoltaiki, stacji ładowania do samochodów elektrycznych, mat grzewczych oraz banków energii. Szeroki zakres asortymentu renomowanych i ściśle wyselekcjonowanych produktów czołowych światowych producentów pozwala dostarczać niezawodne i sprawdzone rozwiązania.

Solar Green - przejdź na zieloną stronę mocy

Zielona transformacja to już znacznie więcej niż trend. Solar Green to rozwiązanie ułatwiające dostęp do nowoczesnych usług, wiedzy i produktów w tym zakresie, aby każdy miał szansę na realizowanie projektów zmierzających do lepszej efektywności energetycznej. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszego planu na to, jak możemy pomóc w realizacji ekologicznych trendów każdemu, kto ma świadomość znaczenia takich działań - z klientami B2B na czele. Solar Green to czysta energia, powietrze i przede wszystkim oszczędność, która dzisiaj ma szczególnie duże znaczenie.

W ramach oferty, klient zainteresowany koncepcją może wybierać spośród wielu opcji – chodzi między innymi o fotowoltaikę, folie grzewcze IR, projektowanie instalacji fotowoltaicznych, czy ładowarki do pojazdów elektrycznych. Misja firmy to dbałość o najnowsze trendy oraz kierunki działania, których cel jest konkretny – chodzi o wsparcie „zielonej transformacji”. Cieszymy się, że razem możemy poprawić nasze wspólne środowisko i wpłynąć na jakość życia.

Szeroka oferta Solar Green - zacznij już dzisiaj zieloną transformację!

Dzięki koncepcji Solar Green nie tylko pojmiesz kierunki działania zielonej transformacji, ale uzyskasz dostęp do wiedzy od wykwalifikowanej kadry specjalistów. Bez względu na to, czy chodzi o instalacje paneli fotowoltaicznych, wykorzystanie folii grzewczych IR, czy wydajne ładowarki do samochodów elektrycznych - jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Jeśli chcesz skutecznie działać na rynku w branży OZE - nie musisz dalej szukać, ponieważ zapewnimy Ci profesjonalne wsparcie wraz z dostępem do szerokiej gamy produktów i usług w koncepcji Solar Green. Czas rozwinąć swoją ofertę i kompetencje! Z nami jest to łatwiejsze niż myślisz.

Formularz kontaktowy

Napisz, w czym możemy Ci pomóc. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie
NIP:

Imię i Nazwisko
(osoba odbierająca towar):
Adres e-mail:
Telefon:
Temat:
Treść:
Załącznik:
Dodaj załącznikKlimat i energia

W Solar wierzymy, że razem możemy poprawić nasze wspólne środowisko dzięki „zielonej transformacji”. Musimy pamiętać, że wkrótce czekają nas zmiany w zakresie energii, a zarówno Polska jak i Europa dążą do uniezależnienia się od paliw kopalnych. Dlatego już dziś musimy stawić czoło temu wyzwaniu. Nasza szeroka oferta, pozwoli Ci przejść na zieloną stronę mocy przy minimalnym wysiłku.