Fotowoltaika


Folie grzewcze IR


Ładowarki do pojazdów elektrycznych

Projektowanie instalacji fotowoltaicznych

SOLAR Green – wszystko czego potrzebujesz do zielonej transformacji!

Solar Green to koncepcja stworzona w dbałości o najnowsze trendy i kierunki działania pozwalająca wspierać „zieloną transformację”. Wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, korzystająca ze wsparcia i wiedzy gromadzonej przez grupę Solar pozwala w sposób rzeczywisty i profesjonalny wspierać każde działanie naszych klientów. Oferujemy szeroką gamę produktów i usług niezbędnych dla skutecznego działania na rynku w branży OZE. Rozwijając swoje kompetencje i jednocześnie dzieląc się wiedzą z naszymi klientami możemy, wspólnie realizować nawet najbardziej wymagające projekty.

SOLAR Green wsparcie specjalistów

Niezależnie od tego, czy chcesz dokupić pojedynczą część do instalacji PV, czy szukasz kompletnego nowego rozwiązania, oferujemy Ci naszą wiedzę na temat produktów, systemów i przepisów. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży energii odnawialnej i efektywności energetycznej pozwala nam pomóc w każdym konkretnym wyzwaniu, z którym możesz się zmierzyć, umożliwiając przystępowanie do projektów bez konieczności rozbudowywania Twojego zespołu.
Solar Green zawiera wszelką potrzebną wiedzę i produkty z zakresu fotowoltaiki, stacji ładowania do samochodów elektrycznych, mat grzewczych oraz banków energii. Szeroki zakres asortymentu renomowanych i ściśle wyselekcjonowanych produktów czołowych światowych producentów pozwala dostarczać niezawodne i sprawdzone rozwiązania.

Formularz kontaktowy

Napisz, w czym możemy Ci pomóc. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie
NIP:

Imię i Nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:
Temat:
Treść:
Załącznik:
Dodaj załącznikKlimat i energia

W Solar wierzymy, że razem możemy poprawić nasze wspólne środowisko dzięki „zielonej transformacji”. Musimy pamiętać, że wkrótce czekają nas zmiany w zakresie energii, a zarówno Polska jak i Europa dążą do uniezależnienia się od paliw kopalnych. Dlatego już dziś musimy stawić czoło temu wyzwaniu. Nasza szeroka oferta, pozwoli Ci przejść na zieloną stronę mocy przy minimalnym wysiłku.