Zarządzanie projektami na miarę Twoich potrzeb

Wiemy jak ważne jest posiadanie partnera, który w pełni rozumie Twój obszar biznesowy. Dlatego też chętnie pomagamy w prowadzeniu projektów z sektora stoczniowego i morskiego, niezależnie od tego, czy potrzebujesz pomocy z przeprowadzeniem kalkulacji, czy chcesz byśmy przejęli odpowiedzialność za zamówienia i dostawy.

Optymalizuj procesy z Solar

W obliczu wyzwań finansowych i silnej konkurencji, bycie efektywnym i elastycznym w obszarze przemysłu morskiego i stoczniowego, jest ważniejsze niż kiedykolwiek. Oferujemy pełen pakiet usług, w tym pakowania, znakowania i prefabrykacji, pozwalających Ci na swobodne działanie i utrzymanie się w tym pełnym wyzwań środowisku.

Skorzystaj z naszego partnerstwa z Aibel

Aibel jest wiodącą firmą usługową w branży naftowej, gazu i energii odnawialnej. Zatrudniają około 5000 pracowników morskich i przybrzeżnych w placówkach w Norwegii, Tajlanii, Singapurze i Danii.

Inteligentne rozwiązania dla Twojego biznesu

Smart moving

Solar znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Nasz system koordynacji dostaw jest przystosowany do obsługi szerokiej gamy indywidualnych rozwiązań w zakresie dystrybucji i przepływu materiałów.

Smart handling

Jesteśmy przygotowani do obsługi każdego rodzaju specjalnego pakowania, oznakowania i wymagań prefabrykacji.

Smart inventory

Pomagamy optymalizować łańcuch dostaw i redukować koszty. Możemy też pomóc skonsolidować portfolio dostawców, ułatwiając Ci prowadzenie działalności.