Specjaliści, którzy rozumieją twój biznes

Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu grupy Solar i naszej ponad 20-sto letniej współpracy z partnerami w branży spożywczej jesteśmy w stanie zagwarantować krótki czas realizacji zamówień i ciągłość działalności Twojej firmy. Pomagamy również w zakresie innowacji w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.

 

Jesteś zainteresowany? Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą lub zadzwoń bezpośrednio po więcej informacji: 607 527 757

Produkty dedykowane dla Przemysłu spożywczego

Nasi specjaliści wybrali najlepsze produkty dedykowane dla przemysłu spożywczego. Starannie wyselekcjonowani dostawcy są gwarancją najwyższej jakości i pełnej dostępności rozwiązań dla przemysłu spożywczego. Skontaktuj się z nami aby uzyskać do nich dostęp.

Sklep internetowy solar.pl

Dzięki sklepowi solar.pl  masz stały dostęp do 30 000 wyselekcjonowawszy produktów. Możesz za jego pomocą zarządzać sowimi zamówieniami, magazynami serwisowymi i konsygnacyjnymi. 

TCO

Total Cost of Ownership to całkowity koszt pozyskania, instalowania, użytkowania, utrzymywania i w końcu pozbycia się aktywów w firmie na przestrzeni określonego czasu. Służy do oceny bieżących i prognozowanych wydatków. Uwzględnia koszty bezpośrednie, jak i pośrednie - wyznaczone jako koszty związane z działaniami użytkowników oraz z przestojami.

Doradztwo techniczne

Zatrudniamy inżynierów posiadających wiedzę na temat branży spożywczej i doradzamy w sprawie zmian w przepisach ustawowych i wykonawczych, zagadnieniach inżynieryjnych lub innowacyjnych innowacjach, które mają miejsce na rynku.



Jakie korzyści odnoszą nasi klienci? 

- Fachowe doradztwo, indywidualny opiekun,

- Wyselekcjonowane produkty specjalnie dla branży spożywczej

- Kompleksowa realizacja zamówień


Kontakt
TEL: +48 607527527
EMAIL industry@solar.pl