Nasze usługi dla przemysłu drzewnego obejmują wszystkie czynności związane ze współpracą w obszarach utrzymania ruchu w segmentach tj. meblarskim, celulozowo- papierniczym, płyt drewnopochodnych, drewnianej stolarki budowlanej, tartaków i opakowań z drewna.

Optymalizuj swoje procesy

Jesteśmy w stanie zredukować Twoje koszty prowadzenia biznesu i chcemy być Twoim partnerem w tworzeniu efektywnych procesów operacyjnych (np. poprzez inteligentne zarządzanie logistyką). Oferujemy Ci niestandardowe rozwiązania i koncepcje odpowiedniego wykorzystania produktów i usług w taki sposób, żebyś mógł zaoszczędzić znaczne środki finansowe.

Dbaj o bezpieczeństwo produkcji przy optymalnych zapasach własnych

Dostępność produktów i zoptymalizowanie zapasów własnych części zamiennych dla naszych klientów w branży drzewnej to podstawa współpracy. Dlatego koncentrujemy się na rozwoju rozwiązań, które są w stanie sprostać tym oczekiwaniom. Dzięki naszemu doświadczeniu w tym zakresie, mamy wiele ciekawych propozycji, które zapewniają kontrolę procesów oraz monitoring materiałowych zasobów w prosty i dogodny sposób.

Inteligentne rozwiązania dla Twojego biznesu

Smart moving

Solar znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Nasz system koordynacji dostaw jest przystosowany do obsługi szerokiej gamy indywidualnych rozwiązań w zakresie dystrybucji i przepływu materiałów.

Smart handling

Jesteśmy przygotowani do obsługi każdego rodzaju specjalnego pakowania, oznakowania i wymagań prefabrykacji.

Smart inventory

Pomagamy optymalizować łańcuch dostaw i redukować koszty. Możemy też pomóc skonsolidować portfolio dostawców, ułatwiając Ci prowadzenie działalności.