Nasze usługi w sektorze spożywczym i piwowarskim obejmują wszystkie czynności związane z przetwórstwem przemysłowym i wprowadzaniem do obrotu żywności, włączając systemy jakości, które pomogą Ci sprostać wymogom bezpieczeństwa.

Optymalizuj swoje procesy

Jesteśmy w stanie zredukować Twoje koszty prowadzenia biznesu i chcemy być Twoim partnerem w tworzeniu efektywnych procesów operacyjnych (np. poprzez inteligentne zarządzanie logistyką). Oferujemy Ci niestandardowe rozwiązania i koncepcje odpowiedniego wykorzystania produktów i usług w taki sposób, żebyś mógł zaoszczędzić znaczne środki finansowe.

Dbaj o bezpieczeństwo żywności

Bezpieczeństwo produktów dla konsumentów musi być podstawą działania. Dlatego pracujemy nad jego zapewnieniem poprzez wykorzystanie różnych systemów jakości. Jakość organizacji i obiektów są kluczowymi czynnikami - dlatego są chronione przepisami i normami, takimi jak HACCP, BRC, ISO 22000 i GMP. Mamy bogate doświadczenie w zakresie produktów i systemów oraz świadczenia usług i rozwiązań, które przyczyniają się do kontroli jakości w uporządkowany sposób, tak aby można było spełniać odpowiednie przepisy i standardy w swojej branży.

Inteligentne rozwiązania dla Twojego biznesu

Smart moving

Solar znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Nasz system koordynacji dostaw jest przystosowany do obsługi szerokiej gamy indywidualnych rozwiązań w zakresie dystrybucji i przepływu materiałów.

Smart handling

Jesteśmy przygotowani do obsługi każdego rodzaju specjalnego pakowania, oznakowania i wymagań prefabrykacji.

Smart inventory

Pomagamy optymalizować łańcuch dostaw i redukować koszty. Możemy też pomóc skonsolidować portfolio dostawców, ułatwiając Ci prowadzenie działalności.