Bezpieczeństwo i optymalizacja mają znaczenie

Pracując z Solar będziesz mieć dostęp do kompetentnego zespołu ekspertów z branży, którzy pomogą Ci spełnić normy obowiązujące w budownictwie panelowym, jednocześnie mając na celu usprawnienie procesów. Pomożemy Ci zoptymalizować koszty. Chcemy być Twoim partnerem biznesowym i pomagać w projektowaniu efektywnych procesów operacyjnych. Oferujemy niestandardowe rozwiązania, które pozwolą zaoszczędzić znaczne zasoby.

Bądź na bieżąco

Przemysł instalacji technicznych stale się zmienia wraz z nowymi rozwiązaniami pojawiającymi się z dnia na dzień. Specjaliści Solar są na bieżąco z trendami i pomogą Ci wybrać najlepsze produkty oraz rozwiązania dostępne na rynku.

Szybka i niezawodna dostawa

Nikt nie chce inwestować środków pieniężnych w zapasy, chyba że jest to bezwzględnie konieczne. Pomagamy naszym klientom zaopatrywać się we właściwe komponenty w oparciu o indywidualną konfigurację logistyczną, która zapewnia wysoką dostępność dzięki szybkiej i przewidywalnej dostawie.

Inteligentne rozwiązania dla Twojego biznesu

Smart moving

Solar znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Nasz system koordynacji dostaw jest przystosowany do obsługi szerokiej gamy indywidualnych rozwiązań w zakresie dystrybucji i przepływu materiałów.

Smart handling

Jesteśmy przygotowani do obsługi każdego rodzaju specjalnego pakowania, oznakowania i wymagań prefabrykacji.

Smart inventory

Pomagamy optymalizować łańcuch dostaw i redukować koszty. Możemy też pomóc skonsolidować portfolio dostawców, ułatwiając Ci prowadzenie działalności.