Plecak narzędziowy, czyli wygodna alternatywa torby na narzędzia

Warunki podczas pracy w terenie nie zawsze należą do łatwych, a czasem nawet można zaliczyć je do dość ekstremalnych. Dlatego producenci narzędzi poszukują wciąż nowych i lepszych rozwiązań, które ułatwią codzienną pracę elektroinstalatora. Do takich rozwiązań z pewnością można zaliczyć plecak narzędziowy Wiha. Łączy on kompleksowe wyposażenie klasycznej walizki z narzędziami monterskimi z funkcjonalnością plecaka. Plecaki Wiha dostępne są w wersji z zestawem narzędzi składającycm się z 25 lub z 65 części.

Dlaczego plecak narzędziowy jest dobrym rozwiązaniem?

Podczas wykonywanych prac potrzebne bywa wiele narzędzi, dlatego warto wszystkie je mieć przy sobie. Jednak solidne narzędzia potrafią ważyć swoje. Dzięki świetnie wyprofilowanemu plecakowi o ergonomicznej konstrukcji i solidnych materiałach możesz transportować wszystkie niezbędne narzędzia bez nadmiernego obciążania kręgosłupa. Plecak narzędziowy wyposażony jest w haki, umożliwiające wygodne zawieszenie plecaka i wyjmowanie narzędzie podczas pracy. Plecak ma kompaktowe wymiary, zatem doskonale sprawdzi się w terenie – nawet miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Wewnątrz plecaka narzędziowego znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia ręczne. Od wkrętaków nasadowych, wkrętaków SoftFinish, kluczy płaskich, próbników napięcia, aż po szczypce różnego zastosowania. Z zewnątrz plecak wykonany jest z trwałego materiału, odpornego na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne – sprawdzi się nawet w najtrudniejszych warunkach!