Pakiety Aplikacyjne

Pakiety Aplikacyjne

Pakiety Aplikacyjne

Połączenie opraw oświetleniowych LED i inteligentnego sterowania maksymalizuje wydajność i oszczędności.

 

XXI wiek w branży oświetleniowej rozpoczął się od wprowadzenia technologii LED. W porównaniu z produktami konwencjonalnymi,lampy i oprawy LED zużywają znacznie mniej energii i zdecydowanie dłużej działają. Ponadto, jako sterowane cyfrowo źródło światła, oprawy LED oferują szereg nowych możliwości w zakresie inteligentnych systemów oświetleniowych.

Jak wybrać odpowiedni zestaw, aby instalatorzy mogli w pełni wykorzystać potencjał techniczny i komercyjny rozwiązań LED, firma Philips stworzyła wirtualne zestawy zwane „Pakietami rozwiązań”. Podstawą przy tworzeniu pakietów były prawdziwe zastosowania, co ułatwia wybór odpowiedniej kombinacji opraw oświetleniowych LED lub zestawów opraw ze sterownikami. Jako że większość elementów należy do popularnej kolekcji CoreLine, zapewniona jest kompatybilność i bezproblemowa instalacja.

Narzędzia do komunikacji z klientami, do pakietów dołączamy specjalne narzędzia do informowania klientów o zaletach produktów. Każdy pakiet zawiera zestaw materiałów, w tym przykłady zastosowań, projekty oświetlenia, narzędzie do obliczania oszczędności w zakresie całkowitego kosztu użytkowania, szczegóły dotyczące zastosowań kombinacji produktów z pakietu i wiele innych.

Zapoznaj się ze wszystkimi nowymi pakietami rozwiązań Philips! Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod adresem www.philips.com/applicationbundles lub u najbliższego sprzedawcy hurtowego.

 

Katalog można pobrać wersji elektronicznej PDFpdf

2015-12-09_10-02-39