Osram Lightify

Osram Lightify

Osram Lightify

Czym jest LIGHTIFY? LIGHTIFY to nic innego niż mobilna rewolucja w branży oświetleniowej. Darmowa aplikacja na Twoim smartfonie lub tablecie pozwala sterować podłączonymi do sieci produktami LED, takimi jak lampy, oprawy, elastyczne taśmy LED i światła ogrodowe.

 

 

pic-1

Pojedynczo lub pogrupowane pojedynczo. W którymkolwiek pokoju, który wybierzesz – nawet w ogrodzie. Aby zacząć, potrzebujesz tylko zestawu początkowego i oczywiście aplikacji, ściągniętej za darmo ze sklepu Android lub Apple.

LIGHTIFY – połączona przyszłość światła

Zainspiruj się dzięki inteligentnemu i połączonemu światłu LED LIGHTIFY.

Odkryj całkowicie nowe możliwości oświetlenia. Dostosuj Twój dom według swoich nastrojów i potrzeb, zmień wieczór z przyjaciółmi w wyjątkowe doświadczenie oraz użyj światła do relaksu lub optymalnej pracy. A wszystko z całkowitą łatwością przy pomocy Twojego smartfona lub tabletu. Używając lamp i opraw LIGHTIFY do wewnątrz i na zewnątrz.

Darmowa aplikacja LIGHTIFY w Twoim sklepie z aplikacjami

pic-3

To prawda, aplikacja jest darmowa i ściąga się błyskawicznie ze sklepu z aplikacjami. Wszystko, czego potrzeba, to jedno kliknięcie.

LIGHTIFY zmieni Twoją interakcję ze światłem. Na zawsze.

Nieskończony świat kolorów

Kilka odcieni bieli i 16 milionów kolorów

Kolory wyrażają emocje. Wygodne okrąg kolorów RGB w Twojej aplikacji umożliwia płynny wybór jednego z prawie nieskończonych ustawień kolorów. Całkowicie zgodnie z Twoim obecnym nastrojem. Po prostu przesuń po ekranie.

Zapisywanie Twoich ulubionych kolorów

Wybierz Twoje ulubione kolory z 16 milionów kolorów RGB i zapisz je. Możesz zapisać 16 kolorów i modyfikować je w każdej chwili.

Wybór koloru

Czy potrzebujesz jakiejś inspiracji lub szukasz konkretnego koloru? Wtedy użyj Color Picker. Użyj zdjęcia z Twojego albumu albo użyj smarphone’a lub tabletu, aby zrobić zdjęcie. Następnie użyj Color Picker, aby wybrać kolor. Jedno kliknięcie później wybrane lampy LIGHTIFY zaświecą się wybranym kolorem.

Tworzenie osobistych scen świetlnych

Czy szczególnie lubisz jakąś atmosferę, którą stworzyłeś(łaś) przy pomocy LIGHTIFY? Możesz zapisać ją jako pojedynczą scenę, aby odtworzyć ją w dowolnej chwili. Funkcjonuje to oczywiście również dla grupowych rozwiązań oświetleniowych.

Zdefiniuj scenę świetlną

Zrelaksuj się

Każdy potrzebuje uspokajającego kontrastu po stresującym dniu pracy. Po prostu wybierz oświetlenie Relax, a Twój dom zmieni się w wyjątkową strefę wyciszenia z uspokajającym światłem.

Zdefiniuj scenę świetlną

Uruchom

Jesteś zmęczony(a) całym tygodniem pracy lub wyczerpującym weekendem? To po prostu wybierz „Uruchom” scenę świetlną. Twoje inteligentne lampy LED LIGHTIFY, następnie rozświetlą się, tworząc aktywną niebieskawą biel. Nawet domowe porządki staną się ponownie zabawą.

Często jesteś w drodze? LIGHTIFY jest tam, gdzie Ty

Zdefiniuj sekwencje i indywidualne sterownie z dowolnego miejsca na świecie

Skonfiguruj i uruchom „symulację obecności” przed wyjazdem. Oświetlenie w różnych pokojach następnie symuluje Twoją obecność. Możesz nawet sterować LIGHTIFY przez aplikację w każdej chwili podczas podróży i z każdego miejsca na świecie. Wszystko czego potrzebujesz to mobilny dostęp do internetu.

Rozpocznijmy:
zestaw początkowy

Zestaw początkowy składa się z bramki i inteligentnej lampy LED (zamiennika żarówki 60 W). Zestaw umożliwia nie tylko ustawienie kilku odcieni bieli, ale także zabawę oświetleniem z 16 milionami kolorów (RGBW). Nie potrzeba nic więcej, aby zacząć. Montaż jest niesamowicie łatwy: Podłącz i używaj. Ale to tylko początek.

Chcesz jeszcze więcej? Całkowicie rozszerz LIGHTIFY zgodnie ze swoimi potrzebami

pic-4

Bezprzewodowy system zarządzania światłem LIGHTIFY można rozszerzyć w dowolnej chwili.
Możesz zintegrować do 50 różnych produktów LED w jeden system LIGHTIFY. Oraz konfigurować i sterować wszystkie połączone lampy i oprawy LED przy pomocy jednej aplikacji.

W różnych pokojach, z całkowicie odmiennym oświetleniem, w przypadkowych kompozycjach, a nawet w ogrodzie.

Czytaj więcej:

http://led.osram.pl/led_pl/lightify/index.jsp