W Solar wesprzemy Twoją zieloną transformację na kilku polach 

Focus na zieloną energię.

Skupiamy się na zielonej transformacji już od kilku lat. Czerpiemy doświadczenia od naszych kolegów pracujących w Solar w Dani, Norwegii, Szwecji i Holandii. Kraje te są światowym liderem w dziedzinie zielonej transformacji, dlatego nasze rozwiązania są na najwyższym światowym poziomie.

Nieustannie pracujemy nad rozwojem usług na rzecz bardziej efektywnego i ekologicznego prowadzenia przedsiębiorstw oraz inwestycji w odnawialne źródła energii. Ciągle pracujemy nad optymalizacją własnych procesów.

Skontaktuj się z nami i zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie i Twojej firmy. 

Zaprojektuj optymalną instalację

W ramach rozwiązań energooszczędnych projektujemy i dostarczamy wiele instalacji zarówno domowych jak i przemysłowych. Dlatego możemy pomóc w wykonaniu i realizacji Twojego projektu. Zadbamy o optymalny zwrot z inwestycji.

Oprócz możliwości dostarczenia wszystkich komponentów, oferujemy również wiedzę, kompetencje zawodowe i usługi dostosowane do potrzeb Twojej firmy. Od projektu do uruchomienia gotowej instalacji.

Jesteśmy zgranym zespołem składających się z inżynierów sprzedaży, techników i projektantów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie z zakresu zielonej transformacji. Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi przepisami nieustannie szkolimy się w zakresie nowych technologii.

Formularz kontaktowy

Napisz, w czym możemy Ci pomóc. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie
NIP:

Imię i Nazwisko
(osoba odbierająca towar):
Adres e-mail:
Telefon:
Temat:
Treść:
Załącznik:
Dodaj załącznik

Produkty przyjazne środowisku

Konsument końcowy w coraz większym stopniu koncentruje się na produktach i rozwiązaniach przyjaznych dla środowiska. Dla Ciebie i Twoich potrzeb w firmie Solar nieustannie pracujemy nad aktualizacją i doborem produktów wspierających zieloną transformację.

Posiadamy specjalistyczną wiedzę z zakresu energii słonecznej i możemy zaoferować szeroką gamę paneli PV od znanych dostawców. Stale dostępne panele w naszym magazynie pozwalają zrealizować zamówienie w żądanym czasie, z dostawą na miejsce. Jeśli masz pytania, wyślij nam e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.


Skupiamy się również na oferowaniu szerokiej gamy ładowarek do samochodów elektrycznych dostępnych na większości rynków. W magazynie posiadamy ładowarki i akcesoria do stacji ładowania.