Pozwól zaopiekować się nam Twoimi zamówieniami i nie trać więcej czasu na żmudne szukanie podzespołów.

Solar Industry – produkty i usługi dla przemysłu dużego i małego

Ciągle przestoje w produkcji? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na szukanie odpowiedniego asortymentu? W Solar Industry znajdziesz produkty, których potrzebujesz do poprawnego funkcjonowania, czy modernizacji linii produkcyjnej. Mając na uwadze jak cenny jest Twój czas, w koncepcji Industry znajdziesz części wiodących producentów. Pozwól zaopiekować się nam Twoimi zamówieniami i nie trać więcej czasu na żmudne szukanie podzespołów. 

TCO- bezkosztowy program oszczędnościowy


Zmniejsz koszty i czas poświęcony na zakup produktów C.

Regeneracja częsci

Bezpieczeństwo maszyn

W Solar znajdziesz duży wybór produktów z zakresu bezpieczeństwa maszyn. W naszym magazynie mamy komponenty od szerokiego portfolia dostawców. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować terminowe dostawy dużej ilości produktów.Co zyskujesz dzięki współpracy z Solar Polska w ramach Programu Oszczędnościowego TCO?

Z doświadczenia wiemy, że w działalności każdej firmy istnieją obszary, których działanie można usprawnić i zminimalizować koszty całkowite posiadania. Dziś dzielimy się z Wami tą wiedzą w ramach Programu Oszczędnościowego TCO. Współpraca obejmuje aktywne i proaktywne działania ze strony Solar Polska, których celem jest poprawa efektywności i zwiększenie wydajności naszych Klientów. Dzięki zaplanowanym i uporządkowanym procesom możemy w skuteczny sposób przeanalizować działanie Twojej firmy w celu określenia obszarów, w których możliwe jest wypracowanie oszczędności. Działania te dotyczą wielu płaszczyzn w przedsiębiorstwie, m.in. magazynowania, logistyki, księgowości, procesów zakupowych. Wdrażając innowacyjne rozwiązania, możemy w znaczący sposób zminimalizować koszty, jakie ponosi Twoje przedsiębiorstwo, usprawnić procesy administracyjne i unikać przestojów w produkcji. Zaoszczędzone pieniądze możesz zainwestować w rozwój firmy.

Dowiedz się więcej o Programie Oszczędnościowym TCO i dowiedz się, jak wiele możesz zaoszczędzić. Nasz specjalista TCO przygotuje strategię dopasowaną idealnie do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa.Innowacyjne usługi dla przemysłu – realne wsparcie dla Twojej firmy

Jednym z głównych obszarów działania Solar Polska jest przemysł – zarówno duży, jak i mały. Dlatego w ramach działalności naszej firmy wprowadziliśmy w życie koncepcję Solar Industry, łączącą ofertę wysokiej jakości produktów oraz nowoczesne usługi stworzone z myślą o optymalizacji kosztów w firmach produkcyjnych – niezależnie od branży, w której działasz.

W naszym szerokim asortymencie z kategorii Solar Industry znajdziesz najwyższej jakości komponenty kluczowe dla utrzymania ruchu w produkcji, a także specjalistyczne urządzenia i części dla przemysłu z zakresu automatyki oraz bezpieczeństwa maszyn. To także miejsce stworzone z myślą o specjalistach do spraw utrzymania ruchu, którzy zapewniają firmom materiały eksploatacyjne niewidoczne w produkcie końcowym, bez których jednak ciągłość produkcji nie mogłaby być możliwa. Z myślą o naszych Klientach zgromadziliśmy komponenty najlepszych producentów, m.in. Schneider Electric, Weidemuller, ABB, Eaton Electric i wielu innych. Co najważniejsze dla utrzymania produkcji, zadbaliśmy o dostępność oferowanych produktów – status dostępności każdego z produktów został określony w karcie produktu.

Solar to nie tylko szeroki wybór produktów, ale realne wsparcie dla Twojej firmy. Naszym Klientom oferujemy innowacyjne rozwiązania w ramach Przemysłu 4.0, usprawniające działanie firm produkcyjnych na różnych płaszczyznach. Dbając o ciągłość dostaw i korzystne warunki zakupu uruchomiliśmy program TSM zakładający konsolidację dostawców w przypadku zakupu produktów grupy C i MRO. Zależy nam na rozwoju zrównoważonego przemysłu, z uwzględnieniem ochrony środowiska naturalnego. Dlatego wdrożyliśmy usługę regeneracji części maszyn, dzięki której Ty zmniejszysz koszty naprawy, nie tracąc czasu na poszukiwanie nowego elementu, a my zregenerujemy dla Ciebie uszkodzoną część.Topowa jakość i niska cena – wybierz komponenty dla przemysłu Solar

Produkty grupy C, a także wiele innych komponentów to części, które nie są dostrzegalne w produkcie końcowym. Jednak elementy te są niezbędne w produkcji, a zachowanie bez nich ciągłości produkcji byłoby niemożliwe. Korzystając z programu Solar TSM, którego celem jest konsolidacja dostawców, redukujesz koszty związane z obsługą zamówień, co pozwala zmniejszyć wydatki w tym sektorze nawet o 20%. Konsolidacja dostawców minimalizuje koszty księgowe, a proces zakupowy staje się znacznie prostszy i angażujący mniejszą liczbę pracowników.

A gdyby tak jeszcze zmniejszyć wydatki Twojej firmy? Poznaj ofertę stworzoną w ramach koncepcji Solar Industry. Co wyróżnia naszą ofertę produktów dla przemysłu? Przez lata działania na rynku europejskim wypracowaliśmy silną pozycję, dzięki której mamy dostęp do komponentów, a także urządzeń wykorzystywanych w przemyśle w bardzo konkurencyjnych cenach. Szukasz produktów w najlepszych cenach, ale nie chcesz rezygnować z wysokiej jakości? Sprawdź bogatą ofertę produktów Solar – odznaczają się one doskonałą jakością, utrzymaną na podobnym poziomie, a często wyższym niż komponenty znanych marek. Przygotowanie takiej oferty jest możliwe dzięki współpracy Solar z liderami wśród producentów komponentów wykorzystywanych w różnych gałęziach przemysłu.

Seria komponentów dla przemysłu w ofercie Solar Polska przygotowana z myślą o klientach OEM, to synergia innowacyjnych rozwiązań i najwyższej klasy produktów. Przygotowaliśmy pełen asortyment części niezbędnych do budowy maszyn, linii produkcyjnych, automatyzacji produkcji, a także pełne typoszeregi produktów. Dzięki pełnej dostępności komponentów zminimalizujesz ryzyko przestojów, a także opóźnień w produkcji, co mogłoby się okazać kosztowne.Formularz kontaktowy

Napisz, w czym możemy Ci pomóc. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie
NIP:

Imię i Nazwisko
(osoba odbierająca towar):
Adres e-mail:
Telefon:
Temat:
Treść:
Załącznik:
Dodaj załącznik