Pracownicy
 zostali w domu?

Nie martw się, mamy dla Ciebie rozwiązanie. 

Skontaktuj się z nami, a my znajdziemy dla Ciebie

doświadczonego automatyka lub elektryka na zastępstwo.

 Wypełnij formularz kontaktowy lub

 


Jak to działa? 

.

Szukasz specjalisty na zastępstwo

Kontaktujesz się z nami

Przedstawiamy Ci odpowiednich specjalistów

Wybierasz najlepszego

Utrzymujesz ciągłość produkcji


Wstrzymanie produkcji to jedna z najgorszych sytuacji, jaka może spotkać zakład produkcyjny. Przez przestoje zakład nie generuje przychodu. Koszty związane z utrzymaniem pracowników jednak nie maleją. Dzienne straty związane ze wstrzymaniem produkcji mogą sięgać setek tysięcy złotych. Wstrzymanie produkcji może być spowodowane przez brak odbiorców towaru na rynku, ale również – z czym od dłuższego czasu borykają się przedsiębiorcy – z brakiem wykwalifikowanej kadry. 

Obecna sytuacja, bardzo utrudnia prowadzenie biznesu. W Polsce zostały zamknięte największe zakłady z branży motoryzacyjnej, a podwykonawcy nie mają odbiorców swoich produktów. Nawet jeżeli tylko zmniejszą produkcję ich przestrzeń magazynowa jest ograniczona i często wystarcza tylko na bieżącą produkcję. Część firm wstrzyma produkcje. Część firm zaś skorzysta z powierzchni magazynowych innych podmiotów, aby w momencie, kiedy produkcja ruszy usiłując nadrobić stracony czas, zaopatrywać kontrahentów bez dodatkowej, drogiej pracy w godzinach nadliczbowych. Solar Polska ma w swojej ofercie tanie usługi magazynowe. 

Odmienną sytuacją jest, gdy zakład produkcyjny ma rynek zbytu dla swoich towarów jednak, nie nadąża z produkcją ze względu na brak wykwalifikowanej kadry, która z różnych powodów nie mogła stawić się w pracy. Niemożność wyprodukowania dóbr na które jest zbyt, może prowadzić co najmniej do osiwienia. Uczucie straconej szansy i uciekającego przychodu…

Mamy w swojej bazie kontakt to ponad 150 doświadczonych elektryków oraz automatyków. Którzy mogą podjąć pracę na zastępstwo. Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc, a my zaproponujemy Ci najlepszych kandydatów do pracy na zastępstwie. Oszczędzisz czas na szukanie nowego pracownika, nadążysz za rosnącym popytem na Twoje towary.