Czujnik indukcyjny M30 mosiądz nikl. Sn=30mm PNP-NO Uc=12-24VDC IP67 (czoło wystające) konektor 4-pin M12 E2B-M30LN30-M1-B1
product photo
Producent: OMRON
Kod producenta: E2B-M30LN30-M1-B1
EAN: 4548583550919
Jednostka miary:szt
Stawka VAT:23%
Min. ilość zamówienia :1 szt
Kod Intrastat:85365080
Kod Solar: S0006106
Kraj pochodzenia:IDN
Dodano do koszyka. Ilość w koszyku:
Atrybuty ETIM
Szybkie wyszukiwanie:
search icon
Wysokość czujnika: 86 mm
Długość czujnika: 30 mm
Średnica czujnika: 30 mm
Mechaniczne umocowanie czujnika: Z czołem wysuniętym
Strefa działania: 30 mm
Do układów bezpieczeństwa: Tak
Rodzaj funkcji przełączania: Styk zwierny
Sposób łączenia na wyjściu: PNP
Rodzaj połączenia elektrycznego: Złącze wtykowe M12
Liczba wyjść półprzewodnikowych z funkcją sygnalizacji: 1
Liczba wyjść przekaźnikowych z funkcją sygnalizacji: 1
Liczba zabezpieczonych wyjść półprzewodnikowych: 1
Liczba zabezpieczonych wyjść przekaźnikowych: 1
Rodzaj aktywacji: Element metaliczny
Rodzaj interfejsu: Inne
Rodzaj interfejsu z funkcji bezpieczeństwa: Brak
Rodzaj konstrukcji obudowy: Cylinder gwintowany
Powłoka obudowy: Niklowanie
Kaskadowość: Nie
Poziom bezpieczeństwa SIL zgodnie z IEC 61508: Brak
Poziom bezpieczeństwa PL zgodnie z EN ISO 13849-1: Brak
Maksymalny prąd na wyjściu zabezpieczonym: 200 mA
Zakres napięcia zasilającego: 12 ~ 24 V
Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC: 12 ~ 24 V
Rodzaj napięcia: DC
Częstotliwość przełączania: 100 Hz