Login

to add product to basket

Philips – CoreLine

Philips – CoreLine

Philips – CoreLine

Technologia oświetleniowa LED zastosowana w serii CoreLine zapewnia nie tylko dłuższy okres eksploatacji oświetlenia, a w konsekwencji niższe koszty konserwacji i mniejszą liczbę niezbędnych części zamiennych, lecz także dużą oszczędność energii - nawet do 75% w porównaniu z tradycyjnymi źródłami światła. Oparte na niej rozwiązania oświetleniowe są więc bardziej ekologiczne.

 

 

2015-12-09_10-14-14

 

Dla każdej przestrzeni, każdego rozwiązania

 

Obecnie właściwie do wszystkich nowych i modernizowanych budynków klienci poszukują rozwiązań oświetleniowych, które zapewniają wysokiejjakości światło przy niskim zużyciu energii i niewielkich kosztach konserwacji. Nowa seria opraw LED CoreLine obejmuje estetyczne,energooszczędne, niedrogie i łatwe w montażu rozwiązania oświetleniowe, które mogą z powodzeniem zastąpić tradycyjne technologie oświetleniowe w wielu różnych zastosowaniach.

Katalog można pobrać wersji elektronicznej PDFpdf

Projektowanie rozdzielnic elektrycznych wymaga innowacyjnych pomysłów. Klippon® Connect to pionierskie rozwiązania łączeniowe System Klippon® Connect firmy Weidmüller to rozwiązania łączeniowe do efektywnego projektowania, instalacji i obsługi rozdzielnic elektrycznych. Klippon® Connect zapewnia skrócenie czasu projektowania nawet do 75%, bezbłędne okablowanie, łatwe i szybkie opisywanie komponentó ...